KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12691210
nr 1269 1210
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, "Kasern två I ". Signerad, numrerad 23/50, daterad -82, ca 49,5x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:33:45
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr